Kargo ve Teslimat

SİPARİŞİMİ VERDİM. BANA NE ZAMAN VE NASIL ULAŞACAK?

Satın almış olduğunuz ürün; stok durumuna ve yapım süresine göre en az 1 en fazla 3 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Ürünlerimiz el yapımı olduğundan, stokta hazır bulunmayan ürün sizin vermiş olduğunuz sipariş ile sıfırdan üretilir ve paketlenir. 

HANGİ KARGO FİRMASI?

otarla.com olarak Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız. Kargolarınız İstanbul içi adreslere ertesi gün, diğer illere İstanbul'a uzaklığına göre 1-3 iş günü içinde teslim edilmektedir.

KARGOMU KARGO ŞUBESİNDEN TESLİM ALABİLİR MİYİM ?

Satın alma işlemi sırasında, sipariş notu istenen kısımda kargonuzu size en yakın Yurtiçi Kargo Şubesinden almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Şubeye gelmiş olan kargo paketiniz, siz teslim alana kadar ortalama 5 iş günü boyunca şubede bekletilmekte, teslim almamanız durumunda bize geri gönderilmektedir. Daha detaylı bilgi için ilgili şubeyi aramanızı tavsiye ederiz.

KARGOM NEREDE, NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?

Satın aldığınız ürün kargoya verildiğinde, size içinde kargo takip bilgisi bulunan bir mail gönderiyoruz. Bu maildeki kargo takip kodunu kullanarak kargonuzun durumunu Yurtiçi kargo takip sayfası üzerinden görebilirsiniz. 

Önemli Not : Mailinizi gelen kutusunda göremezseniz spam veya gereksiz posta bölümünü kontrol etmeyi unutmayın.

Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo Hizmeti

Şimdi 400 TL Üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı.

Bakanlık Onaylı
Tarım Bakanlığı Onaylı

Tüm ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olarak satılmaktadır.